siyah
0 (256) 911 00 07

Şimdi arayın

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Her gün milyarlarca insan web sitelerine giriyor, tıpkı sizin şu an yaptığınız gibi. İnternet siteniz sizin kimliğinizdir, güvenilir ve şık olmalıdır.

Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Web sitesi tasarlanırken ve yayın hayatı boyunca belirli özelliklere sahip olmalıdır.

Referanslarımız

Kurumsal işletmelere yaptığımız bazı web tasarım örnekleri. Daha fazla referans için iletişime geçin.

Polat Group Kimya

🔗 pgkimya.com

Aydın Sanayi Odası

🔗 ayso.org.tr

Toroslular

🔗 toroslular.com.tr

Aydın Organize Sanayi

🔗 aydinosb.org.tr

Lider Okulları

🔗 liderokullari.com

Medinova Hastanesi

🔗 medinova.com.tr

Kurumsal E-Posta

Her yerden her zaman ulaşabileceğiniz Kurumsal E-postalarımızla tanışın. 7/24 telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kesintisiz mail gönderebilirsiniz.

Kesintisiz Bulut Sunucu

%99.99 uptime oranına sahip bulut sunucumuzu deneyimleyin. Yeni nesil işlemci ve disklerimizle, en hızlı web site deneyimini yaşatıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nedir?
İşletmelerin hizmetlerinin ya da ürünlerinin sergilendiği, iletişim bilgilerinin bulunduğu ve işletmenin diğer özelliklerinin tanıtıldığı web sitelerinin hazırlanmasına web tasarım denir. İnternet siteleri sunucularda bulunan bilgilere ip adresleri aracılığı ile ziyaretçilerinizin ulaşmasını sağlar. Bu sitelere internet tarayıcıları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Şu an, Aydın’da web tasarım hizmeti veren en iyi ajansın internet sitesini dolaşıyorsunuz.
Sizin için tasarladığımız web sitesi yazılımı ile birlikte tamamen size ait olacak. Yani bu bir kiralama hizmeti değil bir satın alma hizmetidir. Daha sonra web sitenizi farklı bir ajans yönetsin isterseniz yalnızca kullanıcı bilgilerini iletmeniz yeterli.
Tasarım ücretinden hariç olarak her web sitesinin yıllık olarak ödemesi gereken bir tutar oluşur. Bir web sitesinin yıllık masrafları özelliklere göre değişir ancak ilk akla gelenler domain ücreti, hosting ücreti, kurumsal mail ücreti, ssl sertifikası ücreti gibi olmazsa olmaz sayılabilecek ücretlerdir.
Aydın’da web tasarım hizmeti veren reklam ajansları birbirinden farklı fiyat tarifi uygulamaktadırlar. Fiyatlar belirlenirken verilecek hizmetin detayları, kaç uzman kişinin görev alacağı, kullanılacak yazılım gibi bir çok etken göz önünde bulundurulur. Buna göre web tasarım fiyatlarını belirlemek için detaylı bir toplantı yapmak gerekir.
Hizmet alımı sırasında talep edilen özellikler sözleşme ile belirlenir ve tasarım sürecinde ekstra herhangi bir ücret alınmaz. Ancak bazı durumlarda ihtiyaçlar sonradan da doğabilir. Bu gibi durumlarda onayınız ile web sitesine eklenecek ek özellikler, kurulacacak uygulamalar için ekstra ücret talep edilebilir.
Bizden aldığınız hizmetin en can alıcı kısmı burası. Biz aslında bir web sitesi tasarlamıyoruz, sürekli bir hizmet sağlıyoruz. Yani isteğinize bağlı olarak web sitenizi yaptıktan sonra sürekli olarak güncellenmesi, yedeklenmesi, hataların düzeltilmesi gibi bir çok hizmeti almaya devam ediyorsunuz.
Dünya üzerindeki web sitelerin %80’ine yakını WordPress kullanılarak yapılıyor. Güvenli ve esnek olması, tüm sektörler için sürekli güncellenmesi, talep edilen her özellik için uygulamaların bulunması ve uygulama geliştirilebiliyor olması gibi avantajlar bizim de tercihimizi WordPress’den yana kullanmamızı destekliyor.
Aydın’da web tasarım hizmeti veren bir çok ajans var ve web tasarım ücretleri birbirinden farklı olabiliyor. Bizler web sitenizi tasarlarken tüm yazılımları ve görselleri lisanslı olarak kullanıyoruz. Bu hem güvenliğinizi sağlıyor hem de işletmenizin daha sonra telif problemi yaşamasını engellemiş oluyor. Bu gibi durumlar size daha sonra yüksek maliyetlere neden olabilir, bizim için de prestij meselesi. Buna bağlı olarak bazen fiyatlarımız piyasanın bir tık üzerinde olabiliyor.

Google’da örneğin “Aydın web tasarım“ araması yaptığınızı varsayalım. Bu aramada hangi sitenin kaçını sırada çıkacağına Google karar veriyor. Ancak Google’ın kararını etkileyecek bir çok konu var. Sitenin SEO’ya uygun olması, güvenli olması, gerekli bilgileri içermesi gibi. Biz web sitenizi gerekli bir çok özelliğe sahip bir şekilde tasarlıyoruz ancak sıralamayı maalesef garanti edemiyoruz. Daha sonra alacağınız SEO hizmetleri ile bu sıralamayı değiştirmeniz mümkün.

Maceramız Aydın’da reklam ajansı hizmeti vererek başladı ancak şu an Antalya’da da bir ofisimiz var ve bu iki ofisten dünyanın her yerine web tasarım hizmeti verebiliyoruz. Kısacası internetin olduğu her yere web tasarım hizmeti verebiliriz.

Canlı Destek