Ön kayıt başvuruları açıldı! Hemen başvur
Ara
Close this search box.

- Aydın'da Lider Eğitim -

Eğitimde Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz

Amacımız, çağın gereklerini bilen, cumhuriyet değerlerine sahip, sanat, spor ve bilime duyarlı, dil ve tarihe saygılı, ortak aklı önemseyen, yardımlaşan ve milli ve manevi değerlere saygılı lider bir nesil yetiştirmek.

Yeni Neslin Liderlerini Yetiştiriyoruz

Lider Okulları olarak, bilimi, teknolojiyi ve sanatı eğitim felsefemizin temeline alarak, her öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarma misyonuyla hareket ediyoruz. 21. yüzyılın liderlerini yetiştirmeyi hedeflediğimiz eğitim programımızda, akademik başarının yanı sıra sosyal ve duygusal gelişime de büyük önem veriyoruz.

Neden Lider Okulları?

Bilim

Sanat

Spor

PDR

İngilizce

Danışmanlık

Kulüpler

Oyun & Etkinlikler

Lider'de Yaşam

Lider'de Sağlık

Okullarımızda öğrencilerimizin fizik ve sağlık durumları ile ilgili her türlü bilgi izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Revirimizde acil durum halinde ilk müdahale yapılabilmesi için tüm gerekli donanımlar mevcuttur.

Lider'de Öğrenci Meclisi

Lider Okullarında ‘’Okul Meclisi’’ öğrencilerimizin sorumluluk bilincini geliştirirken demokrasi ve yurttaşlık anlayışını küçük yaşlardan itibaren kazanmasına yardımcı oluyor ve meclisimizde oy birliği ile alınan kararlar, okulumuzun tüm yaşam felsefesine etki ediyor.

Lider'de Kütüphane

Okul kütüphanemiz, öğrencilerimizin bilgiden düşünceye olan yolculuklarında kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerinde ana unsurlar olan okuma, sorgulama, araştırma, düşünme, hayal becerilerinin ve yaratıcılıklarının olgunlaştığı fiziksel mekânımızdır.

Youtube'da Lider