siyah
0 (256) 911 00 07

Şimdi arayın

E-ticaret ile satışlarınızı artırın

Peron Medya ile yeni bir e ticaret projesine başlayabilir ya da mevcut ticaretinizi büyütmek için destek alabilirsiniz. Şimdi iletişime geçin nasıl ilerleyeceğimize birlikte karar verelim.

360 derece e ticaret yönetimi

Başarılı bir e ticaret için gerekli tüm hizmetleri bir araya topladık. Bu sayede projenizi tekbir ajans ile çalışarak yönetebilirsiniz. 

E-ticaret sitesi,
kurulumu

E-ticaret sitesi kurmak için bize ulaşın, ürün ve hizmetlerinizi kolayca internetten satın. Üstelik bu yolculukta size sürekli destek olacağız.

Yüksek performans

Kullanıcı dostu

Kurumsal ve güvenilir

Lider E-ticaret alt yapısı*

* E-ticaret sitesi kurarken kullandığımız yazılım dünyada en fazla tercih edilen yazılımdır ve dünya üzerindeki sitelerin %80'i bu teknoloji kullanılarak yapılmıştır.

5/5

Trendyol mağazası

Organik ürünler

Başarılı mağaza

Pazar yerleri
kayıt ve kurulum

Size ait bir e ticaret sitesi tek başına yeterli olmayabilir. İsterseniz buradaki ürünlerinizi diğer popüler pazar yerlerinde listeleyerek satışlarınızı artırabilirsiniz. Bunun için sizin adınıza tüm pazar yerlerindeki mağazalarınızı profesyonel bir şekilde açıyor ve ürün ekleme süreçlerinizde destek oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz pazar yerleri

TrendyolHepsiburadaAmazonPazarama

Entegrasyon
kurulumu

Bir çok mağazayı birden yönetmek genelikle zordur ancak entegrasyon size yardımcı olabilir. Bir entegrasyon yazılımı kullanarak kendi e ticaret sitenize girilen ürünlerin tüm pazar yerlerinede otomatik olarak listelenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca stok yönetimi ve fatura kesme süreçlerinizi otomatikleştirebilirsiniz. Bu sayede operasyonlarınız otomatik olarak gerçekleşirken siz diğer işlerinize odaklanabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz entegrasyon yazılımları

YengeçEntegra

Google, Meta, Pazar yeri reklamları

Reklam ve
pazarlama hiz.

E ticaret sitenizde yüklü ürünlerin daha fazla insana ulaşması için internet üzerinden reklam vermelisiniz. Bunun için sosyal medya reklamlarını ve Google reklamlarını kullanıyoruz. Bununla birlikte pazar yerleri içerisinde bulunun reklamlar ile ilgili de destek oluyoruz. 

Referanslar

Referans olarak seçtiğimiz farklı sektörlerde hazırladığımız e ticaret sitelerimizi inceleyin.

Canlı Destek